Hakkımızda

Hakkımızda

İlk günden bu güne kadar farklı dönemlerde uyguladığımız, farklı konseptlerimizle ve hedeflerimizle hiçbir zaman sektördeki standardı yakalamak amacında olmadık. Her zaman standardın üstünde neler yapabileceğimizi araştırdık, bunun için çalıştık. Çalışmaya, araştırmaya da devam ediyoruz. Hizmetimizde kullandığımız ürünlerin kaliteli ve markalı olmasına her zaman dikkat ettik. Hijyen ve kalite kontrolünü belirli periyotlarda değil, sürekli ön planda tuttuk. Kalite standartlarımızı da belgelerimizle tescillemiş olduk. Arzu eden misafirlerimiz, günün her saatinde hizmet noktalarımızı gezebilirler ve bizi denetleyebilirler.

Toy Han & Bizim Bahçe 'nin hedefinde hep misafirlerine daha çok ne sunabileceği ile ilgili çalışmalar olmuştur, olacaktır. Birazdan bu bültenin sayfalarında gezerken, belkide burada yaşadığınız en güzel anları, en mutlu, en özel gününüzü, tekrar hatırlayarak, anılarınızı gözlerinizde canlandıracak, yüzünüzde oluşacak bir gülümseme ile o saatlere, dakikalara geri döneceksiniz.

Sizlerin düşünce ve gözlemleriniz bizim için büyük önem taşıyor, izlenimleriniz, ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabilmemizde bizlere yol gösterecektir. Bu nedenle öneri ve isteklerinizi bizimle paylaşmanızı arzu ediyoruz.

Toyhan & Bizim Bahçe Düğün Salonlarını tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizleri daima aramızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla...

WhatsApp İletişim